Seçkin havayolu şirketleri ile yapılan anlaşmalarla müşterilerine avantaj sağlayan MTF Lojistik, lojistik ve nakliye hizmetleri ile havayolu karayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığında lider konumdadır.

Türkiye lojistik sektöründe hizmet kalitesini müşteri memnuniyeti ile perçinleyen firmamız, lojistik konusunda tüm beklentileri tam olarak karşılayarak beklentileri yerine getirmektedir. Lojistik sektörü, profesyonellik gerektirmektedir. Profesyonelliğin yanı sıra teknik altyapının da güçlü olması şarttır. En son model taşıma araçları ve teknik donanımın yanı sıra taşıma sektöründe deneyimli ekiplerle verilen hizmet güvenilir bir hizmettir. Profesyonel ekip ve müşteriye özel çözümler de lojistik sektörünün en önemli kurallarından biridir.

Lojistik hizmetinin ne kadar önemli olduğu da bilinen bir gerçektir. Özellikle gelişmiş ülke pazarlarındaki değişikliklerin, şirketlerin maliyetini yeniden gözden geçirmesine neden olduğu açıktır. Bu nedenle er konuda titiz bir hizmet sunan lojistik şirketleri ile çözüm ortaklığına girmek, taşımacılık maliyetlerinin azalması nedeniyle önemlidir. Lojistik hizmetinde haberleşme ağının da çok iyi durumda olması gereklidir. Çünkü merkez ile taşımacılık yapan kişinin irtibatının kesilmemesi önemlidir. Bu sayede ürünün nerede ve hangi aşamada olduğu kolaylıkla anlaşılabilmektedir. MTF Lojistik, tüm araçları ile sağlam iletişim kurmakta ve müşterisine anlık bilgi verebilmektedir. Nakliye, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme hizmetlerinin bu konularda profesyonelleşmiş firmalardan alınması, sevkiyat konusunda sıkıntı yaşanmamasını sağlamaktadır.